banner seokod.pl

Paznokcie lublin

Dodano: 5 lat 8 miesięcy temu
Właściwie wystylizowane paznokcie to wyśmienite rozwiązanie dla każdej kobiety, nadają charyzmy i pewności. Pospolity manicure zachowuje się dzień, wszak wykonany u kosmetyczki choćby do 3 tygodni, używanie zaufanych lakierów, utrwalaczy i narzędzi powoduje że efekty się dłuższe.
Manicure hybrydowy to technika w której wykorzystuje się specyficzny środek utrwalany lampą UV. Zabieg polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda powłoka stabilizowana jest lamą UV, zespół wytrzymuje ok 3 tygodni.
Etapy procedury to usunięcie skórek, lub ich odsunięcie, wypolerowanie normalnej płytki i nadaniu jej upragnionego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu można zainicjować nanoszenie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Co niemiara kobiet chciało by mieć imponujące wydłużone paznokcie, jednak niecierpliwi ich ociężały proces zapuszczania. Wspaniałym wyjściem jest w takim razie zrealizowanie manicure żelowego. Taki zabieg wolno zrealizować na naturalnych długich paznokciach oprócz tego na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku umieszcza się wielofunkcyjny tips który wydłuża paznokieć.
Manicure żelowy odmiennie zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, nadzwyczaj idealnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński

Podobne wpisy

Komentarze