banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu
Sklep internetowy duopower.pl proponuje artykuły marki Fisher. Fischer to niemiecki międzypaństwowy producent niezawodnych systemów mocowań . Firma jest jedną z bardziej znanych, a jej produkty należą do bardzo często wybieranych zamocowań używanych w przemyśle budowlanym i naprawach. Zakres aktywności przedsiębiorstwa skupia nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Obecnie współpracuje z siedmioma krajami, na których terenie mieszczą się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Koncern Fisher może poszczycić się aktywnością w dziale metod technicznych. Ich produkty typu Duo są trafnym rozwiązaniem w obszarze inżynierii.
Produkty Fisher odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja kompanii Fisher. Produkt z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - wobec tego optymalnie dostosowuje się do otworu i nie luzuje się po obsadzeniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo funkcji, zależnie od podłoża. Kołki rozporowe Fisher nadają się do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym atutem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza wydajnymi produktami, oferują także fachową usługę doradczą doświadczonych specjalistów w wyborze rodzajów zamocowań. Sklep internetowy duopower.pl natomiast umożliwia swobodne i intuicyjne filtrowanie towaru spomiędzy uporządkowanych modeli. Fisher zamieszcza tam także opłacalne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze