banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 4 tygodnie temu

Posiadamy w swoim asortymencie pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Nadrzędnym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na światowym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących niezbędną wiedzą oraz długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Klienci otrzymują opierając się o ich szczególne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę sprzedażową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania uniwersalne, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy wspomogą Cię w doborze odpowiednich mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy też w ofercie produkty takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne oraz mocowania elektryczne

Produkowane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod skomplikowaną procedurę nadzorczą i finalnie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie poddaje na podwójną kontrolę jakości, by zachowywać przywiązanie swoich klientów i zapewniać najwyższy poziom bezpieczeństwa, wynikający z używania produktów Spax. Niemałe znawstwo umożliwia kompanii pomyślnie poszerzać się o nowatorskie dziedziny fabrykacji i zaspokajać indywidualne potrzeby klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze